Bugge Revisjonskontor

Hjem          Om oss           Ansatte          Kontakt         Personvern

Ring oss 71 20 39 40

ansatte

Vi har en lang historie, og har tilbudt revisjon og rådgivningstjenester til små og store klienter i Møre og Romsdal i over 30 år.

Nils I. Bugge

Registrert Revisor

Direkte tlf.: 71 20 39 45

nils@revisjonskontor.no

Linn M. Bugge Varhaugvik

Registrert Revisor/Partner

Direkte tlf.: 71 20 39 47

linn@revisjonskontor.no

Tore Folke-Olsen

Daglig leder/Partner

Registrert Revisor

Direkte tlf.: 71 20 39 44

tore@revisjonskontor.no

Magne Ivar Løken

Registrert Revisor

Direkte tlf.: 71 20 39 41

magne@revisjonskontor.no

Hege Mjelva Bugge

Registrert Revisor

Direkte tlf.: 71 20 39 42

hege@revisjonskontor.no

Kristin Bergset

Revisormedarbeider

Direkte tlf.: 71 20 39 43

kristin@revisjonskontor.no

Siri Skaug Paulsen

Revisormedarbeider

Direkte tlf.: 71 20 39 46

siri@revisjonskontor.no

Hjem         Om oss         Ansatte       Kontakt      Personvern