Bugge Revisjonskontor

Hjem          Om oss           Ansatte          Kontakt

Ring oss 71 20 39 40

ansatte

Vi har en lang historie, og har tilbudt revisjon og rådgivningstjenester til små og store klienter i Møre og Romsdal i over 30 år.

Nils I. Bugge

Registrert Revisor

Direkte tlf.: 71 20 39 45

nils@revisjonskontor.no

Linn M. Bugge Varhaugvik

Registrert Revisor/Partner

Direkte tlf.: 71 20 39 47

linn@revisjonskontor.no

Tore Folke-Olsen

Daglig leder/Partner

Registrert Revisor

Direkte tlf.: 71 20 39 44

tore@revisjonskontor.no

Magne Ivar Løken

Registrert Revisor

Direkte tlf.: 71 20 39 41

magne@revisjonskontor.no

Hege Mjelva Bugge

Registrert Revisor

Direkte tlf.: 71 20 39 42

hege@revisjonskontor.no

Einar Olsen

Revisormedarbeider

Direkte tlf.: 71 20 39 46

einar@revisjonskontor.no

Kristin Bergset

Revisormedarbeider

Direkte tlf.: 71 20 39 43

kristin@revisjonskontor.no

Hjem         Om oss         Ansatte       Kontakt